سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


مراسم تجلیل از خانواده معزز شهدا و ایثارگران شرکت سیمکات

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات :
روز دوشنبه مصادف با ۲۲ اسفند ، سالروز بزرگداشت مقام شهدا مراسم تجلیل از خانواده معزز شهدا و ایثارگران شرکت سیمکات رأس ساعت ۳ بعد از ظهر در محل اجتماعات سالن تولید کارخانه تبریز با حضور تمام همکاران عزیز برگزار و جناب آقای مهندس قاری زاده مدیریت محترم عامل شرکت ضمن تبیین جایگاه شامخ شهیدان در نظام مقدس جمهوری اسلامی و رسالت ما در حوزه صنعت برای تداوم راه شهیدان به تشریح اهداف بزرگ تولید و فروش و صادرات محصولات در سال پیش رو پرداخته و تلاش تمام عزیزان را در سال جاری برای سیمکات مایه برکت قلمداد کردند.
و در ادامه مراسم نیز جناب آقای جمال بهرامی به نمایندگی از کارگران خط تولید از مسائل و دغدغه‌های همکاران صحبت و از تلاش های مدیریت شرکت برای توجه ویژه به همکاران در پنج سال اخیر تقدیر و تشکر کردند و در حاشیه مراسم نیز رئیس محترم اداری شرکت برنامه های رفاهی و خدماتی شرکت را برای عزیزان همکار تشریح و در پایان جشن عزیزان با شیرینی و میوه پذیرایی شدند.

عهد و میثاق با شهدا، شروع ساعات اداریِ 22اسفندِ کارکنان بنیاد آذربایجان شرقی بود .

کارکنان ستاد استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به همراه کارکنان ادارۀ تبریز این بنیاد، در گرامیداشت «22اسفند، روز شهدا» نخستین ساعات اداری امروزِ خود را با حضور در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز و با عهد و میثاق بستن با شهدای والامقام آغاز کردند. در این مراسم که از ساعت 7:30 صبح در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز برگزار شد، مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با غبارروبی و گلباران مزار مطهر شهدا و نثار فاتحه به روح پرفتوح آنان، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند. تجلیل از خادمان شهدا، مداحی و غرس 3 اصله نهال به یاد شهدای والامقام در محیط پیرامونیِ گلزار شهدای وادی رحمت از دیگر برنامه های این مراسم بود. مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی هم در این مراسم که در آن جمعی از مدیران و کارکنانِ دستگاه های اداری استان ، مدیران شرکت سیمکات و همچنین شماری از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران نیز حضور داشتند، سخنرانی کرد.

شرکت سیمکات به عنوان یکی از شرکت های پرتلاش و موفق سازمان اقتصادی کوثر

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات :
این شرکت بار دیگر به عنوان یکی از شرکت های پرتلاش و موفق بین مجموعه های وابسته به سازمان اقتصادی کوثر بنیاد شهید شناخته شد و در جلسه آخر سال شورای مدیران، لوح تقدیر توسط ریاست عالی سازمان جناب آقای دکتر فخاری به جناب آقای مهندس قاری زاده اهدا شد. این موفقیت را به کلیه همکاران و سایر دینفعان شرکت تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.

نصب و راه اندازی جرثقیل 6 تنی و باسکول 60 تنی شرکت سیمکات (کارخانه قزوین)

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات ، جرثقیل 6 تنی و باسکول 60 تنی در کارخانه قزین شرکت سیمکات در روز بزرگداشت شهدا به بهره برداری کامل رسید.
اجرای این پروژه ها از حدود سه ماه قبل آغاز شده بود که طبق گانت چارت پروژه در موعد مقرر به بهره برداری رسید که با نصب این تجهیزات بعد از گذشت 50 سال از عمر شرکت ، تمامی محصولات و مواد اولیه که خارج از کارخانه باسکول می شدند در محل کارخانه صورت میگیرد. در خصوص جرثقیل نیز با اجرای این پروژه تمامی بارهایی که قبلا" بوسیله لیف تراک انجام و احتمال وقوع حوادث بیشتر و خطرات ریسک بالایی داشت و نیز محدودیت در بیشتر از 5 تن داشت نیزبرطرف شد.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر