سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


بمناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات

روز چهارشنبه 1401,03,11 بمناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر ،مدیریت محترم عامل و عضو موظف محترم هیت مدیره با همکاران خانم مجموعه سیمکات دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار جناب اقای قاریزاده ضمن تبریک به همکاران از تلاش های انان تقدیر و تشکر کرده و ارزوی سلامتی و سربلندی نمودند


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

بازدید مدیریت محترم عامل گروه هلدینگ کوثر صبا به همراه اعضاء محترم هیئت مدیره از شرکت سیمکات

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات
روز سه شنبه مورخه 1401/03/10 جناب آقای دکتر جعفری اناری مدیریت محترم عامل گروه هلدینگ کوثر صبا ، اعضا محترم هیئت مدیره و مدیران محترم آن مجموعه از شرکت سیمکات بازدید نمودند.
قبل از بازدید از کارخانه مدیران به همراه میهمانان در مزار شهدا با اهدای گل با آرمانهای شهدا تجدید میثاق نمودند.
مدیرعامل محترم شرکت سیمکات گزارش مبسوط و مصوری از تلاش ها و فعالیت های انجام شده ، طرح و پروژه های در دست اجرا گزارشی ارائه نموده و برای بهبود و پایداری دستاوردهای کلیدی شرکت پیشنهادهایی را نیز ارائه و به لزوم انجام سرمایه گذاری در تکنولوژی و ماشین آلات به روز مجموعه تاکید نمودند. در این جلسه مدیرعامل محترم هلدینگ نیز طی سخنانی از فعالیت های موفقیت آمیز و رو به رشد مجموعه تقدیر و تشکر نموده و به مدیران محترم هلدینگ در همراهی و کمک به توسعه شرکت سیمکات تاکید نمودند در ادامه جلسه نیز کارگروه های مختلف ، سازماندهی و ضمن بازدید از واحدهای عملیاتی و آشنایی با فرآیندهای تولید و پشتیبانی شرکت با مدیران و روسای واحدها تشکیل جلسه داده و به نقطه نظرات و پیشنهادات ارائه شده متمرکز شدند.
جلسه اختتامیه با حضور تمام مدیران و با ریاست محترم جناب اقای دکتر جعفری راس ساعت ۲۰ با صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

جلسه اختتامیه ارزیابی ششمین دوره جایزه تعالی و پیشرفت


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

جلسه افتتاحیه ارزیابی ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت با حضور ارزیابان محترم


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر